english

żart

żart
JESZCZE GDY CHODZIŁEM DO PODSTAWÓWKI, TO BYŁ TAM TAKI PAWEŁ
I JA JECHAŁEM NA ROWERZE I GO SPOTKAŁEM I POTEM JESZCZE POJECHAŁEM DO BIEDRONKI NA LODY I W PO DRODZE DO DOMU WTEDY JESZCZE JUŻ DO DOMU POJECHAŁEM

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM PATRYK

Informacje uzupełniające

Podjęte interwencje

mowa nienawiści
dyskryminacja
TŁO INCYDENTÓW
przynależność etniczna, narodowa lub rasowa
przynależność wyznaniowa lub bezwyznaniowość
orientacja seksualna
Miejsce incydentu: wykop.pl
Data zgłoszenia: 24.09.2015
Data aktualizacji: 24.09.2015
Status: zamknięte
X
Pobierz