english

NIe jest przestęsptwem z nienawiści

NIe jest przestęsptwem z nienawiści
Witam Państwa

Chciałbym zgłosić stronę Crossdressing.pl i Moderatora tej Strony panią Edytą Baker , ponieważ strona ta jest agresywna i jej członkowie obrażają osoby o innych poglądach niż ich poglądy nawet jak te osoby nie łamią Regulaminu, co więcej niektórzy członkowie Forum sugerują że się jest osobą chorą - z problemami, że jest się idiotą, szowinistą jak mnie określiła osoba

o nazwie Patrycja cytuje jej wypowiedz pod moim adresem

Panie Robi,
Prawda w oczy kole. Jak ktoś pisze szowinistyczne bzdury musi spodziewać się, że zostanie uznany za szowinistycznego idiotę. Nie chce mi się nawet z panem gadać.

Nadmieniam że jako osoba heteroseksualna nie złamałem Regulaminu na tym Forum, natomiast niejednokrotnie byłem obrażany, wręcz pisano o mnie że .....jestem osobą z problemami choć osoby te mnie nie znają wogóle osobiście np

użytkownik o nazwie Anka99 napisał o mnie

Ja powtórzę swoje zdanie które już kiedyś mówiłam. Uważam, jest to krzyk osamotnionej osoby kompletnie zagubionej w świecie, która z jednej strony chciałaby pomocy, a z drugiej strony uważa to za oznakę słabości i będzie z tym walczyć z całą mocą

Jestem w Szoku, to Forum jest Skrajnie nieprzyjazna dla osób o innej orientacji seksualnej o innych poglądach, ci ludzie nie potrafią dyskutować, obrażają, wmawiają komuś poczucie winy, sugerują że coś z nimi jest nie tak, że są osamotnieni, chorzy itd, że potrzebują pomocy - na jakiej podstawie taka osoba jak Anka99 wyciąga takie wnioski daleko posunięte co do mojej osoby nie znając mnie osobiście w realnym życiu (poza internetem) .

Druga sprawa Moderatorka - Edyta Baker jest osobą agresywną i usuwa osoby z forum choć nie złamały Regulaminu, blokuje im dostęp do konta , nawet poprzednia Moderatorka i Administratorka tego nie robiła w ten sposób, uważam że ta pani jest mało empatyczna, a wręcz jest to przejaw agresji internetowej i braku kultury .

Uważam też że takie Forum powinno być zablokowane, gdyż Adminowie Moderatorzy łamią prawa forumowiczów.

wielokrotnie byłem obrażony przez przez użytkowników o nazwie

Patrycja i Anka99 i przez Moderatora

W moją stronę wylał się hejt - niechęci, obrażania mojej osoby, znieważania - sugerowania mi że - potrzebuje pomocy, że mam jakieś problemy, że jestem jakimś czwartym wcieleniem ...po prostu szok .

Uważam że Forum to powinno być zablokowane, gdyż są tam łamana zasady dobrych obyczajów .

Zauważyłem agresywny poniżający ton w wypowiedziach tego Forum, do osób które kulturalnie wyrażają swoje poglądy, wręcz jak się przyznałem że ja i moja dziewczyna jesteśmy osobami hetero nie Trans, od razu ci Forumowicze zaczęli nas hejtować, straszna niechęć do innych osób .

Pod moim adresem też poleciały i inne epitety że jestem Toksyczny, poco ja wogóle jestem na tym Forum itd, itp . choć nikogo tam nie wyzwałem od głupków, idiotów, wariatów .

Mam nadzieję że państwo przyjżą się temu Forum .

pozdr

p. Kamil Marczak

proszę o odpowiedź na maila kamilmarczak800@wp.pl w tej sprawie

PS - załączyłem pliki z Dyskusji z tymi ludzmi z Forum . Osoby te wogóle odpisują NIE NA TEMAT - sugerują coś co nie jest zgodne z prawdą, sugerują i wywołują, próbują wywołać poczucie winy, czyli jak ktoś ma INNE poglądy na tym Forum jest od razu uważany za człowieka z problemami, za szowiniste itp, itd jak dla mnie SZOK .Podjęte interwencje

inne
Miejsce incydentu: Katowice
Data zgłoszenia: 06.02.2022
Data aktualizacji: 07.02.2022
Status: zamknięte
X
Pobierz